KPS Advisory nabízí pomoc se získáním odškodnění od dodavatelů energií, kteří ukončili činnost

Nový projekt KPS Advisory penizezbohemky.cz nabízí pomoc se získáním odškodnění všem lidem, kterým dodavatelé elektřiny a plynu ukončili dodávky. Firma nabízí pomoc zdarma a její klienti nebudou platit žádné náklady ani v případě neúspěchu soudního sporu. Pouze v případě úspěšného získání odškodnění si firma účtuje 10 % z vymožené částky. KPS Advisory není na trhu nováčkem, v oblasti financí má rozsáhlé know-how a její tým tvoří přes 30 profesionálů s více než desetiletými zkušenostmi.

Projekt penizezbohemky.cz původně vznikl v návaznosti na ukončení činnosti společnosti Bohemia Energy. Poté ale přišly pády dalších dodavatelů energií, a proto se firma rozhodla oslovit i jejich bývalé zákazníky. „Pády alternativních dodavatelů zasáhly téměř dva miliony lidí po celé zemi včetně nás samotných. Uvědomujeme si, jak velké útrapy a vysoké náklady na energie jim to přineslo. Celou situaci jsme proto důsledně analyzovali s právníky a rozhodli jsme se nabídnout pomoc,“ říká Radka Háčková, mediální zástupkyně projektu penizezbohemky.cz

Společnost KPS Advisory provedla předběžné analýzy smluv i vzniklé situace lidí, kterým jejich dodavatel předčasně ukončil dodávky energií. „Jedná se o téměř jasný a logický případ. Firmy, které ukončily dodávky nedodržely platné smlouvy. Poškození zákazníci by dle našich analýz měli mít nárok na odškodnění v podobě rozdílu cen u původních dodavatelů a aktuálními cenami, které platí nyní,“ říká Radka Háčková.

Veškeré služby včetně podání žalob i administrace případů jsou pro všechny poškozené zákazníky zcela bezplatné. Stačí se registrovat na webu projektu www.penizezbohemky.cz. KPS Advisory přebírá veškeré náklady na sebe. Pouze v případě vyhraného sporu bude klientům účtovat 10 % z celkové vymožené částky. Výpočet provize firma prováděla na základě finančních analýz s přihlédnutím na všechny náklady. „Klienty ubezpečujeme, že veškeré náklady spojeny s jejich konkrétním případem budou hrazeny námi. I v případě neúspěchu tak klient nezaplatí nic. Veškerá rizika zkrátka přebíráme na sebe,“ dodává Radka Háčková.

 

Společnost KPS Advisory je ryze česká společnost a trhu funguje od roku 2016. Její tým tvoří více než 30 profesionálů, kteří se v oblasti financí a finančního plánování pohybují 10 a více let.

 

Kontakt pro média:

PR Agentura Jean Pierre

Radka Háčková – mediální zástupkyně

e.: hackova@penizezbohemky.cz